Dovolená ZDARMA? Že je to blbost? Ale kdeže…

Dovolená ZDARMA? Že je to blbost? Ale kdeže…

Nabídek na věci, či služby ZDARMA je všude spousta, většinou se za nimi skrývá „nepatrný“ háček. Na světě jsou však lidé, kteří to vidí jinak – třeba Kluci na tripu. Řídí se heslem „Přej a bude přáno, dej a bude ti dáno.“ Jak?

Jsme parta tří skvělých přátel, kteří cestují, baví se a zažívají přitom vtipné situace. Seznamujeme se, užíváme si přítomný okamžik, experimentujeme a hlavně to sdílíme s ostatními.

Včera jsme měli super den, a protože jsme úžasní, tak mimo spousty báječných zážitků se nám podařilo vyhrát zájezd pro čtyři osoby k moři na 12 dní (odjezd 13. 9. 2015). Protože za dva týdny budeme slavit výročí naší první expedice na Ukrajinu, tak tu máme speciální výzvu. Čtvrté místo na dovolenou k moři jsme se rozhodli věnovat někomu, komu může nejen dovolená u moře, ale i čas s námi strávený pomoci. Jak na těle, tak hlavně na duši.

Tímto tedy vyhlašujeme konkurs na Účastníka zájezdu. Nemusíte to být přímo vy, ale klidně nám někoho doporučte – další najdete zde. Pište nám do zpráv a my to v úterý 1. září po 14. hodině vyhodnotíme a vyhlásíme vítěze.

Je to s cestou, ubytováním a polopenzí, tzn. je potřeba uhradit pouze pobytovou taxu (35 EUR) a mít s sebou nějaké kapesné. Nicméně se řídíme heslem „Dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno.“, takže pokud je Účastník zájezdu v (dočasně) „blbé“ životní situaci, nechť finance neřeší – o ně se postaráme my.

Pořád máte pocit, že dovolená ZDARMA je blbost? 🙂

Napiš mi komentář

%d blogerům se to líbí: